Darmowe konto na RapidShare

Od 2005 roku komentujemy politykę i media.

Zostań niezależnym publicystą. Rejestrując się uzyskasz możliwość pisania
artykułów, wątków, bloga, komunikowania się prywatnie z innymi.

Zarejestruj się tutaj całkowicie za darmo.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Darmowe konto na RapidShare

To jest dyskusja na temat Darmowe konto na RapidShare w ramach forum Internet i Komputery, będącego częścią forum Technologie; Witam wszystkich zainteresowanych darmowym kontem na Rapidzie. Stworzyłem ten wątek z myślą o was, ...

Moderator
    Mieszka w
    3miasto

Smile Darmowe konto na RapidShare

Witam wszystkich zainteresowanych darmowym kontem na Rapidzie. Stworzyłem ten wątek z myślą o was, jeżeli chcecie mieć za darmo konto na RapidShare i do tego jeszcze zarobić sobie to tutaj znajdziecie informacje jak możecie tego dokonać.

Sprawa jest bardzo prosta, ale zanim dojdę do sedna to musze powiedzieć na czym o wszystko polega i jak to zrobić

Pierwszą rzeczą jest otworzenie sobie konta na PayPal - oczywiście za darmo.
    Żeby to zrobić wchodzimy na stronę www.paypal.pl rejestrujemy się tam (podczas rejestracji gdy poproszą nas o numer karty lub dodanie karty to klikamy na ANULUJ).
    Gdy jesteśmy juz zarejestrowani to rejestrujemy się na podanych niżej stronach:

Bux.to .view .click .make money

Bux3.com - view. click. make money.

DailyClicks - Where Daily Chores Pay Off!

Xclix - Get Quick Cash! (płatne od zaledwie 5$)

WAŻNE!!! w miejscu gdzie pytają o payment czyli płatność (AlertPay lub PayPal) wpisujemy ten e-mail co podaliśmy podczas rejestracji na PayPal.

Gdy już jesteśmy zarejestrowani i zalogowani to klikamy na View Ads - reklamy (czekamy 30 sekund aż pojawi się zielony $ - co oznacza że zarobiliśmy pieniądze), za które nam płacą, w ciągu jednego dnia możemy zarobić (na jednej stronie) około 0.25$ a na wszystkich 3 stronkach co podałem (razem) 1 $ dziennie. na konto w PayPal przelewa nam firma pieniądze gdy już uzbieramy 10$ - możemy za to sobie kupić konta na rapidshare lub zrobić dowolne zakupy na e-bay bądź też przelać sobie na nasze konta bankowe. W ciągu miesiąca (na jednej stronie) możemy zarobić około 25 zł (a na 3 stronach około 75 zł).

Ja dzięki temu sposobowi mam już kilka kont na RapidShare i zarabiam całkiem niezłe sumki

Polecam gorąco

Pozdrawiam

Bartek

Podobne wątki:

Noob
    ale te kolesie z rapida nie obczjaj fingal jakiego robisz bo cos mi sie nie chce wierzyc ??

Noob

Najlepszy sposób na uzyskanie darmowego konta

To jest rzeczywiście niezawodny sposób na uzyskanie konta premium. Wystarczy kliknąć na ten link, zarejestrować się na stronie, zdobyć odpowiednią liczę poleconych i zapisać do jednego serwisu a uzyskamy za free konto premium.Gorąco polecam!

Oto link:
    Kod:
    http://darmowepremium.pl/index.php?referral=219

Galaxis
    Gość

Odp: Darmowe konto na RapidShare

mam program ktory generuje login i hasło na konto premium rapidshare
    wielu osobom juz sie udalo mi rowniez mam teraz konto na rapidshare na 1 miesiac
    naprawde polecam dziala w 100%

RapidShare: Easy Filehosting

A tu macie program dzieki ktoremu nie musicie siedziec przed komputerem i sciagac po kolei kazdy plik z rapidshare po prostu wklejacie linki do programiku i mozecie spokojnie odejsc od komputera a on sam sciagnie wszystkie pliki

Pozdrawiam!

Gość
    Gość

Zróbcie sobie konto na PayPal https://www.paypal.com/pl/. Nie trzeba podawać numeru karty i nic podobnego.
    Kiedy będziecie mieli już konto zarejestrujcię się na tych stronach:

Bux3 - view. click. make money.
    Bux.to | .view .click .make money

I teraz podczas rejestracji w miejscu gdzie pytają o payment czyli płatność (AlertPay lub PayPal) wpiszcie ten e-mail co podaliście podczas rejestracji na PayPal.
    Kiedy będziecie mieli już konto i jesteście zalogowani musicie oglądać reklamy. Za kazdą reklamę dostaje się pieniądze. Jeśli uzbieramy już 10$ wysyłane są one do nas na PAYPAL. Możemy sobie za nie kupić KONTO NA RAPIDSHARE lub zrobić jakiekolwiek zakupy

Gość
    Gość

Naprawdę skuteczny sposób szybkiego otrzymania konta otrzymacie na stronie:

Free Premium Accounts - Free Rapidshare Premium Account And MegaUpload Accounts!

Wystarczy 6 poleconych i uzupełnienie formularza! Polecam!!!

Gość
    Gość
    Wiec tak ja znalazlem inny sposób na darmowe kata na rapidshare moze nie do konca darmowe ale... wiec tak moderatorzy rapidshaer musza zaplacic okolo 20 zł na start a potem raz na 3 miesiace 1,22 z wat jesli sa to polscy moderatorzy i placa za pomoca smsów wysyłaja odpowiedneiego sms i dostaja kod ktory trzeba wpisac. obczailem ze kod mozna wpisac bez posiadania konta moderator a kod z smsa otrzyma kazdy jak na razie mam juz 2 raz konto na 3 miechy i jest super. tresc smsa to xxxxxxx a nr xxxxxxx i jest jeden myk kod jest warzny jakies 30 min wiec trzeba wpisywac raz dwa. kod wpisujemy zamiast hasla urzytkownika bardzo proste. powodzenia.

Gość
    Gość

hahaha gosciu nademna chce was oszukac hahaah .... po pierwsze - sms nie kosztuje 1,22 tylko 9 (+ vat), po drugie w tresci sms'a jest jego login hahaha, myslal ze zarobi hahaha

Noob

freekonta.pl - Darmowe konta Rapidshare, konta rapidshare :: Strona Główna

bardzo fajne forum można pościagać sobie coś z premium ,rozdają konta ,konkursy są zajefajne i nice

Gość
    Gość

Darmowe kąto na rapidshare!!!!!!!
    Witam.
    Znalazłem sposób na prawie darmowe kąto na rapidshare.
    Kumpel jest moderatorem i powiedział mi ze moderatorzy
    też muszą wykupywać konto co mnie zaskoczyło. Ale wykupują
    na 3 miesiące za najniższą stawkę płatnych smsów w danej sieci
    np w polsce płacisz 61 gr z vat 0,61 zł z vat prawie za darmo.
    Ja juz sobie wykupiłem na rok i jest super bez limitów raz dwa.
    A żeby aktywować trzeba wpisać zamiast hasła kod z sms.
    Więc tak trzeba wysłać smsm pod nr xxxxxx
    o treści xxxxxxx
    i przy logowaniu sie na rapida zamiast hala wpisac kod po czym
    normalne hasło i już jest wykupione konto pro na 3 miesiace.
    Miłego ściągania pozdrawiam Bartek.

Ostatnio edytowane przez sensimilla ; 01-04-2009 o 21:51 Powód: wbrew regułom forum

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia